OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W SANKTUARIUM NAWIEDZENIE  NMP

Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Pińczowie

XI Niedziela zwykła

13.06.2021

Dziś w kościołach franciszkańskich przeżywamy liturgiczną Uroczystość odpustową ku czci św. Antoniego z Padwy.

Wieczorem, w niedzielę zapraszamy na drugie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17:00 odmówimy dwie części różańca świętego, po nich o godz. 18:00 Msza Święta, a po jej zakończeniu, trzecia i czwarta część różańca. Nabożeństwo zakończymy procesją z figurką Matki Bożej podczas której zaśpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30.

Jutro po Mszy św. wieczornej będziemy się modlić za wstawiennictwem św. Franciszka z Asyżu o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne, a we wtorek za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego w intencji próśb i podziękowań.

W poniedziałek będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika. Także w poniedziałek przypada 29 rocznica, koronacji obrazu Matki Bożej Mirowskiej.

We wtorek wspomnienie bł. Jolanty zakonnicy.

środę Msza Święta o godz. 18:00, zbiorowa we wszystkich intencjach zaniesionych za wstawiennictwem Matki Bożej Mirowskiej.

W czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.

Wszystkim Parafianom, Dobroczyńcom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom życzymy dużo zdrowia, błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Mirowskiej.