OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W SANKTUARIUM NAWIEDZENIE  NMP

Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Pińczowie

XXV Niedziela zwykła

19 września  2021 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00. spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Dzisiaj także kończą się zapisy dzieci.
  1. Do przyszłej niedzieli przyjmowane będą zapisy młodzieży do sakramentu bierzmowania.
  1. We wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. O godz. 18.00 Msza św. celebrowana przez o. Józefa Witko, a następnie  adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  1. W czwartek, we wspomnienie św. o. Pio zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, po której będzie nabożeństwo do Świętego Stygmatyka.
  2. W sobotę wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa oraz rozpoczęcie nowenny przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu, którą będziemy modlić się po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę liturgię mszy św. od 7.00 do 12.00 ubogacać będą śpiewem dzieci i młodzież ze scholi parafialnej działającej przy naszym klasztorze w Krakowie – Azorach.
  1. Zachęcamy do lektury katolickich tygodników: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Promyczka dla dzieci – do nabycia w zakrystii.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Jej szczególnie zawierzamy dzisiaj, w Dzień Środków Społecznego Przekazu tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów, by nie byli manipulatorami, lecz swoją profesję wykonywali rzetelnie, w prawdzie i z miłością.