INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy rezerwują terminy mszy św., aby co najmniej na dwa tygodnie wcześniej dopełnić formalności i podać intencje, albowiem zdarzają się przypadki, że ktoś rezerwuje termin i się nie pojawia.

Bardzo prosimy o sprawdzanie imion i nazwisk zapisanych w intencji, ponieważ czasem może być przekręcona intencja nazwiska.

Gdyby zaistniała jakaś pomyłka, prosimy o przyjście do zakrystii przed Mszą Św. i sprawdzić poprawność intencji.

Bóg zapłać za wszystkie intencje, które składacie w tym Sanktuarium Maryjnym. Niech Dobry Bóg Wam Wszystkim Błogosławi, a Matka Boża, Pani Mirowska strzeże i prowadzi w życiu.

Intencje Mszalne

XXX Niedziela Zwykła – 24 X

7:00 – + Romanę i Józefa Lach i ++ z rodziny Gulla

8:30 – + Barbarę i Wojciecha Solon

10:00 – + Janinę Koprowską w 8 rocznicę śmierci

10:00 – W intencji Madzi z okazji 10 urodzin o bł. Boże, dary Ducha Św., łaski Boże

12:00 – Suma w int. Parafian

18:00 – W drugą rocznicę urodzin Aleksandry i w 4 rocznicę urodzin Rafała, o boże błogosławieństwo i opiekę MB

Poniedziałek – 25 X

6:30 – + Danutę Zawada (gr.25)

7:00 – + Barbarę Latos w 2 rocznicę śmierci

8:00 – + Marię Kwiecień – od męża Józefa

18:00 – + Tadeusza, Balbinę, Stanisława, Mirosława, Kazimierę

18:00 – W intencji s. Lidii z okazji 50 rocznicy profesji zakonnej

Wtorek – 26 X

6:30 – + Danutę Zawada (gr.26)

6:30 – W intencji Janusza Podlocha

7:00 – + Marię Kwiecień – od Ewy, Zbigniewa Domagała z rodziną

8:00 – + Andrzeja Puszkina – od Jadwigi z dziećmi Eweliną, Patrycją, Dawidem i Danielem Cherchoł

18:00 – W intencji Eweliny z okazji 40 rocznicy urodzin oraz Katarzyny Marii Wronikowskiej z okazji urodzin

Środa – 27 X

6:30 – + Danutę Zawada (gr.27)

7:00 – + Marię Kwiecień – od rodzin Bladych i Bieleckich

8:00 – + Tadeusza Chlebowskiego

18:00 – + Teresę Korycką i ++ rodziców Władysława, Franciszkę Kądziela oraz żonę

18:00 – + Sabinę, Jana, Bogusława, Janinę Żesławskich oraz + Halinę, Tadeusza Sendowskich

Czwartek – 28 X Święto świętych apostołów Judy i Szymona

6:30 – + Danutę Zawada (gr.28)

7:00 – + Sabinę, Tadeusza Chmielewskich, + Jarosława Tambor

8:00 – + Tadeusza Lnianego, ++ Zofię i Jana Stępień

18:00 – Msza św. o uzdrowienie

18:00 – + Janusza w 6 rocznicę śmierci, ++ Leokadię, Eugeniusza, Zofię i Stanisława

18:00 – + Barbarę, Jana Kłuskiewicza

Piątek – 29 X

6:30 – + Danutę Zawada (gr.29)

7:00 – + Zofię, Czesława Giertuszewskich w I rocznicę śmierci

8:00 – + Józefę, Tadeusza Stanek oraz + z rodzin Stanków, Bębenków

18:00 – W I rocznicę śmierci Mirosława Marca – od siostry Doroty z rodziną

Sobota – 30 X

6:30 – + Danutę Zawada (gr.30)

7:00 – + Annę Bałabińską – od wnuczki Kornelii

8:00 – + Zygmunta Matuszczyka

18:00 – + Eleonorę w 22 rocznicę śmierci, + Tadeusza, Jakuba, Helenę Rusaków, Michała, Mariana Frańczaków, Teresę Hałczyńską